Úvodní strana Návštěvní kniha Odkazy Moje motorky O mě

O mě

Zdravím všechny, kdo zavítali na moje stránky. Zajímám se o motorky, techniku a okrajově o programování stránek, díky tomu jsem založil tento web věnovaný motorkám Dandy, protože na internetu o nich doposud moc nebylo. V případě jakýhkoli poznatků mě můžete kontaktovat.
S Pozdravem Václav Brabec

Historie stránek www.jawadandy.wz.cz

Psaním stránek jsem se začal věnovat začátkem roku 2019. V té době jsme doma parkovali čerstvě koupenou Dandy 50 a již tehdy mi bylo jasné, že o těchto motorkách toho na internetu je velmi málo: informace buď vůbec nebyly, nebo dokonce jedna druhou vyvracely. Tomu jsem chtěl zabránit a tak téma mých stránek bylo předurčeno.
První verze
První verzi stránek jsem spustil na bezplatné platformě Estránky pod doménou www.jmenujesejawa.estranky.cz. Stránky mi tehdy nevyhovovaly, protože se nedaly programovat. Byly dostupé pouze jen určité šablony a tak jsem se rozhodl jak pro změnu poskytovatele webu, tak i pro změnu domény.
Druhá - současná verze
V polovině roku 2020 jsem stránky "přestěhoval" na další freeserver - Webzdarma.cz. Stránky jsem tedy mohl programovat od začátku zcela sám a díky tomu vypadají tak, jak je znáte dnes. Dají se i lépe vyhledat kvůli vhodnějšímu názvu. Stránky se snažím neustále doplňovat a technicky vylepšovat. Prosím omluvte mé případné chyby v pravopisu.
Modely: MJ/Jawa Dandy Jawa Mosquito Jawa Robby Jawa Pionýr Technika: Opravy a údržba Dandy Opravy a údržba Jawa Robby/Mosquito Opravy a údržba Pionýr Tunning Technická dokumentace: Katalogy ND, manuály, dílenské příručky Články z časopisů Dobové prospekty Galerie dochovaných motorek Historie: Historie značky Jawa (1989-2020) Historie Moto Union Vodňany